Step by Step (2.0.4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Status
hi: अवस्था

en: Advanced options
hi: विस्तारित विकल्प

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Start
hi: शुरू

en: Front page
hi: मुखपृष्ठ

en: Not applicable
hi: लागू नहीं

en: Save and continue
hi: संचित करके आगे बढिए

en: Site details
hi: साइट का विवरण
