Step by Step (2.0.4) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Status
it: Stato

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Continue
it: Continua

en: Details
it: Dettagli

en: Start
it: Inizio

en: Front page
it: Prima pagina

en: Completed
it: Completato

en: Resume
it: Ripresa

en: Not applicable
it: Non applicabile

en: Save and continue
it: Salva e continua

en: Site details
it: Dettagli del sito
