Step by Step (2.0.4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Continue
nn: Hald fram

en: Details
nn: Detaljar

en: Start
nn: Byrjar

en: Front page
nn: Framside

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram
