Step by Step (2.0.5) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Front page
bn: শুরুর পাতা

en: Save and continue
bn: সংরক্ষণ করে এগিয়ে যাও

en: Site details
bn: সাইটের বিস্তারিত বিবরণ
