Step by Step (2.0.5) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།

en: Site details
bo: དྲ་ཚིགས་ཞིབ་ཕྲ།
