Step by Step (2.0.5) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Continue
bs: Nastavi

en: Details
bs: Detalji

en: Front page
bs: Naslovna stranica

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi
