Step by Step (2.0.5) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Status
cs: Stav

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Details
cs: Detaily

en: Start
cs: Začátek

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Completed
cs: Dokončené

en: Not applicable
cs: Nelze použít

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Site details
cs: Detaily
