Step by Step (2.0.5) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Status
eo: Stato

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Details
eo: Detaloj

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu
