Step by Step (2.0.5) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Status
hu: Állapot

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Continue
hu: Folytatás

en: Details
hu: Részletek

en: Start
hu: Kezdete

en: Front page
hu: Címlap

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Resume
hu: Folytatás

en: Not applicable
hu: Nem alkalmazható

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Skipped
hu: Kihagyva

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Site details
hu: Webhely részletei

en: Example modules
hu: Példamodulok
