Step by Step (2.0.5) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Details
ka: დეტალები

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: Site details
ka: საიტის დეტალები
