Step by Step (2.0.5) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Status
kk: Жағдайы

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Front page
kk: Басты бет

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру
