Step by Step (2.0.5) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Continue
km: បន្ត

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Site details
km: សេចក្ដី​លម្អិត​របស់​តំបន់​បណ្ដាញ
