Step by Step (2.0.5) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Status
oc: Estatut

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Continue
oc: Contunhar

en: Details
oc: Detalhs

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Resume
oc: Reprendre

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Site details
oc: Detalhs del site
