Step by Step (2.0.5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
