Step by Step (2.0.5) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Status
tr: Durum

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Continue
tr: Devam et

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Start
tr: Başlangıç

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Not applicable
tr: Uygulanmıyor

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et

en: Site details
tr: Site ayrıntıları

en: Default home page
tr: Varsayılan anasayfa
