Step by Step (2.0.5) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Status
vi: Trạng thái

en: Advanced options
vi: Tùy chọn nâng cao

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Details
vi: Chi tiết

en: Start
vi: Khởi động

en: Front page
vi: Trang nhất

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: Save and continue
vi: Lưu và tiếp tục

en: Progress
vi: Tiến hành

en: Site details
vi: Thông tin chi tiết về trang web
