Sticky Local Tasks (2.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Options
ca: Opcions

en: User Interface
ca: Interficie d'usuari

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Usage
ca: Ús

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries
