Sticky Local Tasks (2.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Options
vi: Tùy chọn

en: User Interface
vi: Giao diện người dùng

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: Usage
vi: Sử dụng

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Primary tabs
vi: Tab chính
