Sticky Local Tasks (2.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང
