Sticky Local Tasks (2.0.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Options
da: Valg

en: User Interface
da: Brugergrænseflade

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Usage
da: Brug

en: Primary tabs
da: Primære faneblade
