Sticky Local Tasks (2.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Options
gl: Opcións

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Usage
gl: Uso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais
