Sticky Local Tasks (2.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Options
it: Opzioni

en: User Interface
it: Interfaccia utente

en: Bottom right
it: In basso a destra

en: Bottom left
it: In basso a sinistra

en: Usage
it: Utilizzo

en: Primary tabs
it: Schede primarie
