Sticky Local Tasks (2.0.1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Options
no: Valg

en: User Interface
no: Brukergrensesnitt

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: Usage
no: Bruk

en: Primary tabs
no: Primærfaner
