Sticky Local Tasks (2.0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Options
nl: Opties

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Usage
nl: Gebruik

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs
