Sticky Local Tasks (2.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Options
pl: Opcje

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Usage
pl: Użycie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe
