Sticky Local Tasks (2.0.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Options
el: Επιλογές

en: User Interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Usage
el: Χρήση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες
