Sticky Local Tasks (2.0.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Options
he: אפשרויות

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Usage
he: שימוש

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות
