Sticky Local Tasks (2.0.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Options
hr: Opcije

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Usage
hr: Upotreba

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake
