Sticky Local Tasks (2.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Options
ja: オプション

en: User Interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: Usage
ja: 使用方法

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ
