Sticky Local Tasks (2.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Options
lv: Iespējas

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes
