Sticky Local Tasks (2.0.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Options
pt: Opções

en: User Interface
pt: Interface de usuário

en: Bottom right
pt: Direita embaixo

en: Bottom left
pt: Esquerda embaixo

en: Usage
pt: Uso

en: Bottom Left
pt: Inferior esquerdo

en: Bottom Right
pt: Inferior direito

en: Primary tabs
pt: Abas primárias
