Sticky Local Tasks (2.0.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Options
ru: Опции

en: User Interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: Usage
ru: Использование

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки
