Sticky Local Tasks (2.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Options
tr: Seçenekler

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: Usage
tr: Kullanım

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler
