Sticky Local Tasks (2.0.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Options
uk: Опції

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Usage
uk: Використання

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки
