Sticky Local Tasks (2.0.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Bottom right
fa: پایین راست

en: Bottom left
fa: پایین چپ

en: Usage
fa: کاربرد

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه
