Sticky Local Tasks (2.0.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Options
id: Opsi

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: Usage
id: Penggunaan

en: Bottom Left
id: Kiri Bawah

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Primary tabs
id: Tab primer
