Sticky Local Tasks (2.0.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Options
sv: Alternativ

en: User Interface
sv: Användargränssnitt

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Usage
sv: Användning

en: Primary tabs
sv: Primära flikar
