Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Email address
sv: E-postadress

en: Subject
sv: Ämne

en: Settings
sv: Inställningar

en: Sent email to %recipient
sv: Skickade e-post till %recipient

en: Send
sv: Skicka

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Red
sv: Röd

en: Purple
sv: Lila

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: About
sv: Om

en: Yellow
sv: Gul
