Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: Email address
af: E-posadres

en: Subject
af: Onderwerp

en: Settings
af: Verstellings

en: Send
af: Stuur

en: Blue
af: Blou
