Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Subject
bg: Тема

en: Settings
bg: Настройки

en: Sent email to %recipient
bg: Изпратен имейл до %recipient

en: Send
bg: Изпрати

en: Blue
bg: Син
