Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Sent email to %recipient
bo: %recipient་ལ་གློག་ཡིག་བསྐུར་ཚར

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: About
bo: གསལ་བཤད
