Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Body
br: Korf

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Settings
br: Arventennoù

en: About
br: Diwar-benn
