Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Subject
ca: Assumpte

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Sent email to %recipient
ca: Enviat el correu electrònic a %recipient

en: Send
ca: Enviar

en: Red
ca: Vermell

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Others
ca: Altres

en: About
ca: Detalls

en: Yellow
ca: Groc
