Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Body
cs: Text

en: Email address
cs: E-mail

en: Subject
cs: Předmět

en: Settings
cs: Nastavení

en: Sent email to %recipient
cs: Poslán e-mail na adresu %recipient

en: Send
cs: Poslat

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Red
cs: Červená

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: About
cs: Popis

en: Yellow
cs: Žlutá
