Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Subject
cy: Testun

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Sent email to %recipient
cy: Gyrru e-bost i %recipient

en: Send
cy: Anfon

en: Red
cy: Coch

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren

en: Yellow
cy: Melyn
