Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Subject
da: Emne

en: Settings
da: Indstillinger

en: Sent email to %recipient
da: E-mail sendt til %recipient

en: Red
da: Rød

en: Purple
da: Lilla

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Others
da: Andre

en: About
da: Om

en: Yellow
da: Gul
