Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Email address
de: E-Mail-Adresse

en: Subject
de: Betreff

en: Settings
de: Einstellungen

en: Sent email to %recipient
de: E-Mail wurde an %recipient gesendet

en: Send
de: Senden

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Red
de: Rot

en: Purple
de: Lila

en: Green
de: Grün

en: Blue
de: Blau

en: Others
de: Andere

en: About
de: Über

en: Yellow
de: Gelb

en: Enable Share
de: Aktivieren Sie weiterempfehlen

en: Brown
de: Braun

en: Facebook App ID
de: Facebook-App-ID

en: Project Type
de: Projekt-Typ
