Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Sent email to %recipient
eo: Sendis retpoŝton al %recipient

en: Send
eo: Sendu

en: Red
eo: Ruĝa

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Yellow
eo: Flava
