Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Email address
es: Dirección de correo electrónico

en: Subject
es: Asunto

en: Settings
es: Configuración

en: Sent email to %recipient
es: Se ha enviado un correo electrónico a %recipient

en: Send
es: Enviar

en: General Settings
es: Configuración General

en: Red
es: Rojo

en: Purple
es: Púrpura

en: Green
es: Verde

en: Blue
es: Azul

en: Orange
es: Naranja

en: About
es: Acerca de

en: Yellow
es: Amarillo

en: Facebook App ID
es: ID de aplicación de Facebook
