Sticky Social bar with title display (1.1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Subject
eu: Gaia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Sent email to %recipient
eu: Bidali eposta %recipient-ri

en: Send
eu: Bidali

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Blue
eu: Urdina

en: About
eu: (r)i buruz
